Zkuste užít klíčová slova a napsat něco jako: „Žhavá novinka od Bellatex: LIN UNI Kostky v červené barvě jako ozdobný těsnící polštář délky 85 cm!


Žhavá novinka od Bellatex: LIN UNI Kostky v červené barvě jako ozdobný těsnící polštář délky 85 cm!

Máte doma často zimu, ačkoli dostatečně topíte? Nejspíše vám táhne okny nebo pod dveřmi. Do místnosti se pak dostává studený vzduch, topení se stává neekonomickým a vám je stále chladno. Řešením může být tento těsnící válec, který položíte na okenní parapet nebo na podlahu ke dveřím a studený vzduch tím nepustíte do místnosti.

Obrázek: Těsnící polštář od Bellatex

Těsnící polštář od Bellatex

Kam uložit polštářek v letních dnech? Prostě ho zavěsíte za poutko do skříně.

Tento účinný těsnící válec však není jen pomůckou k udržení tepla uvnitř domu, ale je také krásnou dekorační ozdobou! Kostky v červené barvě jsou moderní a elegantní, a tak se stanou zajímavým prvkem interiéru.

Obrázek: LIN UNI Kostky od Bellatex

LIN UNI Kostky od Bellatex

Použití těsnícího polštáře je nejen pro vaše pohodlí, ale také pro méně spotřebovávání energie a ochranu životního prostředí.

Když už jsme u ušetření energie, tak můžete použít tuto chytrou pomůcku i v letních měsících. Díky těsnicímu polštáři u okna nebo dveří vám neunikne studený vzduch z klimatizace a zase ušetříte energii.

Objednejte si LIN UNI Kostky v červené barvě jako ozdobný těsnící polštář délky 85 cm z eshopu Bellatex.

Odkaz na produkt