Hnědá podnožka ze syntetické kůže Rate od Scandic

Rate je kolekcí, kterou ocení dámy i gentlemani. Kožené potahy si budou skvěle rozumět s dřevěným nábytkem a kovovými doplňky s odlesky. Tento kousek taky skvěle zapadne v industriálním interiéru – v kontrastu s betonem či jinými surovými materiály opravdu vynikne.

Hnědá podnožka ze syntetické kůže Rate od Scandic

Tato krásná podnožka skvěle doplní váš obývací pokoj nebo ložnici. Rate je kolekcí nábytku, která vám nabízí jak pohodlné křesla, tak i praktické podnožky. A právě tato podnožka je jedním z ikonických kousků této kolekce.

Podnožka pro relaxaci

vám poskytne maximální pohodlí při odpočinku. Své nohy si můžete vyložit na měkký polštářek a zrelaxovat se po náročném dni. Podnožka má rovnou a stabilní konstrukci, takže nemusíte mít obavy, že by se převrhla.

 v ohništi

Splňte si sen o koženém nábytku

je výjimečná nejen svým designem, ale i kvalitou materiálu. Podnožka je totiž potažena měkkou syntetickou kůží, která vypadá a cítí se jako skutečná kůže. Syntetická kůže je ale odolnější a snadněji se udržuje.

Rate je kolekce, na kterou se můžete spolehnout. Výrobce Scandic používá nejkvalitnější materiály a dbá na to, aby byl nábytek bezpečný a pohodlný. Hnědá podnožka je ideální volbou pro ty, kteří chtějí vytvořit útulný a stylový interiér.

 v obývacím pokoji

Velikost balení

má rozměry 124 x 53 x 45 cm a váží 15 kg. Balení je dostatečně velké, aby se podnožka do něj vešla bez problému, ale zároveň není příliš těžké na přemísťování. Podnožku můžete snadno přemístit z obývacího pokoje do ložnice a zpět podle toho, co je vám zrovna pohodlnější.

Pořiďte si tuto ikonickou podnožku a dopřejte si chvíle odpočinku ve stylu. Na https://www.maliboo.cz/produkt/hneda-podnozka-z-imitace-kuze-rate-scandic si můžete podnožku objednat a přidat ji tak do svého domova. Užijte si pohodlí a design, který vás bude bavit mnoho let.