Sedací souprava Falco Anabel UNI – šedá elegancie pro Váš interiér


Krása a pohodlí v jednom kousku

Sedací souprava Anabel je krásným designovým RETRO kouskem, který výborně zapadne do moderního i klasického interiéru. Retro design podtrhují dřevěné nohy a vtahy na opěrných polštářích.

Velkou předností této sedací soupravy je pohodlí, praktičnost a univerzální použití – můžete si ji podle potřeby sestavit jako levou nebo pravou, což je výhoda při zařizování obývacího pokoje.

Rozkládací pohovka

Sedací souprava je rozkládací a může tak sloužit k občasnému přespání Vaší návštěvy. Samozřejmostí je i praktický úložný prostor, který je v obou částech sedačky a můžete ho využít např. na lůžkoviny.

Kvalitní materiály a univerzální použití

Sedací souprava je potažena látkou. Výplň sedáků tvoří kombinace pružin s kvalitní PUR pěnou, což zajišťuje velmi pohodlné sezení.

Sedací souprava je vhodná i do menších pokojů. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Objednejte si sedací soupravu až domů

Pokud jste se rozhodli pro sedací soupravu Anabel, můžete ji objednat přímo na stránkách Maliboo. Díky tomu se nemusíte obávat složité dopravy a instalace, stačí počkat na doručení a soupravu si jednoduše sestavit přímo doma.

Závěr

Sedací souprava Falco Anabel UNI je skvělou volbou pro ty, kteří hledají elegantní a zároveň pohodlné řešení pro svůj obývací pokoj. Rozkládací pohovka s praktickým úložným prostorem a univerzálním použitím splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Objednávat ji můžete přímo na stránkách Maliboo.