Designová šedá jídelní židle s područkami ZUIVER RIDGE RIB

V dnešní době je design jídelních židlí stejně důležitý jako samotný vzhled jídelny. Mnoho lidí totiž tráví v jídelně velké množství času a chce se cítit maximálně pohodlně. Pokud jste jedním z nich, je pro Vás určena šedá manšestrová židle od holandského výrobce Zuiver.

ZUIVER RIDGE RIB

Stohovatelná jídelní židle ZUIVER RIDGE RIB Vám dopřeje klasický nostalgický pocit podmíněný sedákem a opěradlem z žebrované tkaniny, tzv. epinglu. Lesklý chromovaný rám poskytuje elegantní vzhled a především zajišťuje perfektní stabilitu celé židle.

Jídelní židle Zuiver Ridge Rib se hodí do moderně zařízených i do tradičnějších interiérů. Její stohovatelnost a kovový rám umožňují snadnou manipulaci a skladování.

V případě, že máte menší prostor, je tato židle ideální volbou pro Vás. Díky možnosti skládání lze snadno ušetřit místo, a zároveň získat funkční a stylové kousky nábytku.

Šedá manšestrová tkanina je snadno udržovatelná a odolná proti poškození. Na spodní části prohnuté podnože jsou navíc připevněné čtyři plastové kluzáky chránící Vaší podlahu před poškrábáním.

TIP: Čištění jídelní židle ZUIVER RIDGE RIB

K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

Nečekejte a pořiďte si tuto skvělou jídelní židli u nás na stránkách za skvělou cenu!

Zuiver Ridge Rib Designová šedá jídelní židle s područkami

Užijte si pocit pohodlí a elegance při jídle s touto luxusní jídelní židlí Zuiver Ridge Rib.