Designová stojací lampa Hoorns Blackie – černá elegantnost do interiéru

Elegantní stojací lampa Blackie vás zaujme svou originálně tvarovanou štíhlou podnoží. Její černý povrch je navíc ozvláštněn starožitným mosazným dekorem. Velkolepé kovové stínidlo lampy má průměr celých 45 cm a zajišťuje přirozené šíření světla. Blackie skvěle zapadne do moderních interiérů a umístit ji můžete do domácnosti i do komerčních prostor.Pozn.: Žárovka není součástí balení.

Elegance v každém detailu

Stojací lampa Hoorns Blackie spojuje moderní elegance s tradičními prvky. Černá barva v kombinaci se starožitným mosazným dekorem působí noblesně a zároveň stylově. Lampu tak můžete použít jako kvalitní designový doplněk, který dotvoří interiér vašeho domu.

Vysoce kvalitní materiály pro dlouhou životnost lampy

Blackie je vyrobena z prémiových materiálů, které jí zajišťují dlouhou životnost. Základ tvoří vysoká kvalita mosazi, díky čemuž je lampa pevná a stabilní. Kovové stínidlo pak zaručuje, že se světlo šíří přirozeným způsobem a osvětlí vám celou místnost.

lampa hoorns blackie

Jedinečný design pro moderní interiéry

Stojací lampa Hoorns Blackie má unikátní design, který vám umožní vyjádřit se prostřednictvím vašeho interiéru. Lampa se skvěle hodí do ložnice, obývacího pokoje i do kanceláře, zkrátka kamkoli, kde si chcete dopřát kvalitní osvětlení a stylový doplněk s unikátním designem.

Zajímavá výška lampy pro vaše pohodlí

Díky výšce 151 cm se jedná o poměrně vysokou lampu, která vás osvítí zcela celistvě. Pokud si tedy například čtete knihu v posteli, pohodlně se na ni můžete ohnout a přečíst si svůj oblíbený román v plném světle.

lampa hoorns blackie v interiéru

Nakupujte bez starostí

Pokud máte zájem o tuto stojací lampu, můžete si ji zakoupit na stránkách nabytekprehledne.cz. Nakupování z pohodlí vašeho domova vám ušetří čas a navíc vám umožní prohlédnout si celou nabídku ze svého počítače nebo mobilního zařízení.