Nová 3dveřová skříň Corona v bílém vosku s kódem 162818B


Nová 3dveřová skříň Corona v bílém vosku

Pokud hledáte novou skříň do svého bytu nebo chalupy, určitě byste měli zaměřit svou pozornost na novinku od Maliboo. Skříň 3dveřová CORONA bílý vosk 162818B je vynikající volbou pro milovníky kvalitního nábytku a jedinečného venkovského stylu. Tato skříň se stane skvělým doplňkem vašeho interiéru a nabídne vám mnoho praktických úložných prostorů.

Popis skříně 3dveřové CORONA bílý vosk 162818B

Kód: 162818B

Skříň 3dveřová CORONA bílý vosk 162818B je vyrobena z masivu borovice a je pokryta bílým voskem. Horní deska skříně je voskovaná v medovém odstínu. Skříň má prostor dělený v poměru 2:1. V širší části se nachází šatní tyč a police na doplňky či klobouky, v užší části jsou umístěny tři pevné police. Ve spodní části skříně jsou pak dvě zásuvky, jedna velká a jedna malá.

Skrin 3dverova CORONA bily vosk 162818B

Do skříně tak oblečení nejen zavěsíte na šatní tyč, ale také je pěkně poskládáte na police. Zásuvky pak poslouží na drobné prádlo. Bílá skříň je zdobena černými úchytkami a výraznými kovovými panty. Tato skříň je součástí sestavy Corona bílá a bude dokonale ladit s ostatním nábytkem z této řady.

Proč si pořídit skříň 3dveřovou CORONA bílý vosk 162818B?

Pokud stále váháte, zda si pořídit tuto skvělou skříň, pojďme si shrnout výhody, které vám nabízí:

  • Praktické úložné prostory: skříň nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše oblečení a drobnosti
  • Kvalitní materiály: skříň je vyrobena z masivu borovice a bílý vosk ji chrání před vnějším poškozením
  • Jedinečný design: černé úchytky a kovové panty dodávají skříni jedinečný vzhled a rustikální styl

Pokud vás zaujala tato skříň, neváhejte a objednejte si ji ještě dnes. Budete se moci těšit na kvalitní produkt, který se stane skvělým doplňkem vašeho interiéru.

Zdroj: https://www.maliboo.cz/produkt/skrin-3dverova-corona-bily-vosk-162818b