Nová vanová baterie RAV SLEZÁK Dunaj s chromovaným sprchovým setem D464.0/NP2/570


Nová vanová baterie RAV SLEZÁK Dunaj s chromovaným sprchovým setem

vanová baterie s chromovaným sprchovým setem

Pohodlí a moderní design jsou klíčovými faktory pro výběr nové vanové baterie. Novinkou na trhu je páková stojánková VANOVÁ BATERIE se sprchovým setem od výrobce RAV SLEZÁK. Tato kvalitní baterie je v chromovém provedení, které bude skvěle vypadat v každé koupelně.

Silné a kvalitní materiály jsou pro vanovou baterii velmi důležité. S touto baterií si však můžete být jistí, že vás nezklame. RAV SLEZÁK je renomovaná značka na trhu a na kvalitě svých produktů si dává záležet. Tuto vanovou baterii také doporučujeme pro rodinné domy, penziony, hotely a další ubytovací zařízení.

Páková stojánková baterie se sprchovým setem

Baterie je vybavena praktickým sprchovým setem, který ocení hlavně většina žen. Navíc s tímto sprchovým setem ušetříte hodně vody, než když plníte vanu a postupně se omýváte malými konvičkami. Pákový regulátor přesně nastavíte a udržíte teplotu vody tak, jak ji máte nejraději. Baterie je také snadno ovladatelná, takže se s ní naučí pracovat i děti.

Kvalitní baterie pomáhá ušetřit čas, protože přesným nastavením regulátoru ušetříte mnoho času a nemusíte ztrácet čas při průběžné úpravě. Navíc máte v koupelně mnohem větší pohodlí. S touto vanovou baterií se třeba déle projedete ve vaně a na své si přijdou i nejmenší sprchovací potřeby. Dopřejte si kvalitu a pohodlí za rozumnou cenu.

Odkaz na produkt: https://www.atcomplet.cz/produkt/vanova-baterie-rav-slezak-dunaj-se-sprchovym-setem-chrom-d464-0-np2-570