Novinka: Obývací stěna VIGO GREY 3A v bílo-šedém lesku od MEBLINE

Pro ty, kteří hledají praktický a moderní nábytek do obývacího pokoje, přináší MEBLINE novou obývací stěnu VIGO GREY 3A v bílo-šedém lesku. Tento kus nábytku nejenže nabízí dostatek úložného prostoru, ale také dodá vašemu interiéru svěží a elegantní vzhled.

Celkové rozměry

Celkový rozměr sestavy nezahrnuje vzdálenost mezi jednotlivými prvky. Šířka této obývací stěny je 260 cm, výška 180cm a hloubka 40cm. Takové rozměry zajišťují dostatečné místo pro uložení všech vašich oblíbených filmů, knih nebo dekorativních předmětů.

Rozměry jednotlivých součástí

Rozměry TV stolku 180cm VIGO VG1 jsou šířka 180cm, výška 30cm a hloubka 40cm. Vitrína vertikální plná 180cm VIGO VG2 má šířku 40cm, výšku 180cm a hloubku 30cm. Rozměry vitríny vertikální se sklem VIGO VG3 jsou 40cm na šířku, 180cm na výšku a 30cm na hloubku.

Podrobné informace

Barva této obývací stěny je bílá / šedá lesk. Materiálem použitým pro korpus je laminovaná deska, zatímco čelo je z laminované MDF desky s vysokým leskem. Vnitřní uspořádání vitríny obsahuje čtyři police, TV skříňka má dvě vnitřní přihrádky a vitrína vertikální se sklem obsahuje 4 skleněné police. Otvírací systém je typu „PUSH-CLICK“.

„Toto je naprosto úžasný kus nábytku, který přemohne každého. Objevil jsem ho na stránkách https://www.maliboo.cz/produkt/mebline-obyvaci-stena-vigo-grey-3a-bily-seda-lesk a musím říci, že jsem nebyl zklamán – skvělá volba za super cenu!“

Aby byl tento kus nábytku ještě více vynikající, nabízí MEBLINE 4-bodové LED osvětlení za příplatek. K výběru jsou čtyři barvy nebo osvětlení RGB s 16 barvami a ovládáním. Není to dokonalé?

Dodatečné informace

Obývací stěna VIGO GREY 3A je dodávána s 24 měsíci záruky, což je pro každého zákazníka velkou výhodou. Navíc je tento kus nábytku skladem, takže ho můžete mít u sebe již brzy.