Výkonná čalouněná postel VEROS Boxsprings v barvě Savoi 38 – rozměr 180 x 200 cm

Luxusní postel typu boxspring VEROS s možností polohování každého lůžka o velikosti 180 x 200 cm je dokonalým způsobem, jak si dopřát dokonalý spánek a vyspat se tak, abyste se ráno cítili plní energie a vitality. Tato nádherná postel je kromě svých vlastností také velmi elegantní a bude skvěle zapadat do vašeho interiéru.

Designové vlastnosti

Krásná čalounění v barvě Savoi 38 tvoří kvalitní bavlněnou tkaninu a látka je příjemná na omak, což zajišťuje skvělý pocit při ležení. Tyto vlastnosti přispívají k tomu, že tuto postel opravdu zamilujete a už byste se na ni nechtěli ani podívat. Kromě estetických vlastností, postel nabízí také vynikající ergonomické a ortopedické vlastnosti, které podporují vaše tělo během spánku a zajišťují zdravý spánek.

Technické vlastnosti

Postel VEROS je vybavena dvěma lůžky, která je možné polohovat dle potřeby. První polohování přispívá k uvolnění svalů na nohou a třetím polohováním dokonce vyrazíte do pozice lehudka. Toto polohování zajišťuje, že se zaručeně vyspíte a vstanete s pocitem zdravého a osvěžujícího spánku. Postel je rovněž vybavená luxusními čalouněnými záhlavími, které vám dokonale podpírají krční páteř a pomáhají při relaxaci.

Kromě toho, postel je postavená na kvalitním podhůří, které tvoří masivní dřevěné rámy obalené také kvalitní látkou. To zajišťuje pevnost a stabilitu postele a vy tak můžete spát bez obav, že by se něco rozbilo. Zároveň se také budete moci cítit v bezpečí a spát klidně, bez hrozby pádu nebo rozlámání postele.

Aby byla postel VEROS co nejvíce pohodlná, je vybavená také kvalitním matracemi ve Velikosti 180 x 200 cm. Tyto matrace se dokonale přizpůsobují vašemu tělu, což zajišťuje maximální komfort při spaní. Materiál, ze kterého jsou matrace vyrobené, je kvalitní, aby vydržel nejen během noci, ale také v průběhu celého životnost postele.

Závěr

Je skutečně obtížné najít vhodnou postel, která by plnila všechny požadavky a zároveň by byla esteticky pěkná. S postelí VEROS Boxsprings Savoi 38 však máte jistotu, že naplní všechny vaše nároky, ať už hledáte pohodlné spaní, zdravý spánek nebo krásný a designový kousek do vašeho interiéru. Přesvědčte se sami a objednejte si tuto nádhernou postel na https://www.maliboo.cz/produkt/calounena-postel-veros-boxsprings-180-x-200-cm-barva-savoi-38 hned teď!

boxspring VEROS Savoi 38
podhůří postele VEROS
matrace na postel VEROS