Zelená svíčka Unipar Element s dobou hoření 48h


Kvalita v každém detailu

Značka Unipar se při výrobě svíček zaměřuje kromě trendy vzhledu i na pečlivé a do detailu dotažené zpracování. Díky technologii Unipar se po zapálení knot ve svíčce neutápí a plamen tak hoří vysoce, čistě a jasně bez nežádoucího stékání na okolní nábytek.

Moderní technologie

Namísto klasického odlévání navíc sází na techniku lisování za studena, kdy se hmota svíčky při hoření mění pouze na vodní páru a oxid uhličitý. To znamená, že svíčka neuvolňuje škodlivé látky a je šetrná k naší planetě.

Dlouhá doba hoření

Zelená svíčka Unipar Element s dobou hoření 48 hodin je ideální volbou pro ty, kteří si chtějí užít krásnou atmosféru svícení bez nutnosti často měnit svíčky. Svíčka je vhodná do každého interiéru a její výrazná zelená barva přidá místnosti živost a energii.

Bezpečné svícení

Svíčka Unipar Element je vyrobena ze speciálně vybraných surovin, které zajišťují bezpečné svícení. Navíc díky technologii Unipar je plamen stabilní a zpracování svíčky pečlivé, takže nedochází k nekontrolovanému hoření či vznícení.

Zakoupení svíčky

Pokud si chcete zakoupit zelenou svíčku Unipar Element s dobou hoření 48 hodin, navštivte stránku www.nabyteklevneji.cz/produkt/zelena-svicka-unipar-element-doba-horeni-48-h. Svíčka je k dostání za skvělou cenu a můžete si tak dopřát krásné svícení bez vyčerpání rodinného rozpočtu.

Podsumování

Zelená svíčka Unipar Element s dobou hoření 48 hodin je moderní, bezpečná a kvalitně zpracovaná svíčka, která dodá vašemu interiéru živost a energii. Díky moderní technologii Unipar neuvolňuje škodlivé látky a užití je šetrné k naší planetě. Svíčku lze zakoupit za skvělou cenu na stránkách www.nabyteklevneji.cz.