Moderní šatní skříň SVEZIA IV v bílo-černém provedení


Šatní skříň SVEZIA IV – moderní kousek do vašeho interiéru

Moderní a praktická šatní skříň je v dnešním interiéru naprosto nezbytností. Na trhu je mnoho různých typů a modelů šatních skříní, ale jedním z nejnovějších a nejmodernějších kousků je šatní skříň SVEZIA IV v bílo-černém provedení.

Barva, rozměry a materiál

Tato šatní skříň je vyráběna v moderním bílo-černém provedení, což z ní činí univerzální kousek, který se bude hodit do každého interiéru. Rozměry této šatní skříně jsou 150 x 58 x 200 cm, což je naprosto dostačující pro ukládání většího množství oblečení.

Materiál této skříně je velmi kvalitní. Použitá laminovaná deska má tloušťku 16 mm a hrany jsou opatřeny kvalitním ABS okrajem. Kromě toho jsou do této skříně použity speciální hliníkové kolejnice Sevroll, které zaručují snadné otevírání dveří a plynulý chod. Dveře jsou vybaveny úchyty ve formě hliníkové lišty, čímž se zabrání ohýbání dveří při častém otevírání a zavírání. Díky vysoké kvalitě materiálů a zpracování je tato šatní skříň velmi odolná a dlouhodobě vám poskytne spolehlivou úložnou kapacitu.

Dodání a montáž

Tato šatní skříň je dodávána v demontu, což znamená, že vám ji může přivést kurýr a vy ji následně složíte dle přiloženého návodu. Montáž této skříně je velmi jednoduchá a snadno zvládnutelná všemi domácími kutily. Pokud však nejste zrovna zdatní v montáži nábytku, doporučujeme využít služeb profesionálních montérů.

Pokud vás tato moderní šatní skříň zaujala, můžete si ji zakoupit na stránkách Maliboo.cz. Tento internetový obchod nabízí široký výběr moderního nábytku, který je vždy garantován kvalitou a dlouhou životností. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo potřebujete poradit s výběrem, neváhejte kontaktovat jejich zákaznickou podporu, která vám ráda poradí.

Šatní skříň SVEZIA IV

Zdroj: https://www.maliboo.cz/produkt/satni-skrin-svezia-iv-bila-cerna