Boční zástěna 90 cm Ravak Chrome 9QV70U00Z1 – ideální doplněk pro sprchové dveře

Boční zástěna ke sprchovým dveřím bez vaničky a barvou profilů v matném chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Tento produkt je velmi oblíbený především díky svému modernímu designu a kvalitnímu zpracování. Pokud hledáte něco, co se bude pěkně hodit k vašim stávajícím sprchovým dveřím, rozhodně byste měli zvážit tuto boční zástěnu od značky Ravak.

Ravak AntiCalc® – inovativní technologie pro lepší údržbu skla

Produkt je opatřen technologií RAVAK AntiCalc® dodává sklu hydrofobní účinky, to znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým. Díky této technologii se na povrchu skla snáze odstraňují nečistoty a usazeniny a povrch zůstává krásně čistý. Pokud tedy nechcete trávit příliš mnoho času údržbou skla, je tato funkce pro vás určitě velkým plusem.

Otočný systém otevírání pro větší pohodlí

Otočný systém otevírání. Díky této inovativní funkcionalitě se vám zástěna otevře velice snadno a navíc se dá nastavit jak levá, tak i pravá orientace, podle toho co vám doma vyhovuje.

Boční zástěna 90 cm Ravak Chrome 9QV70U00Z1 - ideální doplněk pro sprchové dveře

Vysoce kvalitní materiály pro delší životnost

Boční zástěna Ravak Chrome 9QV70U00Z1 je vyrobena z 8mm silného bezpečnostního skla a má dvojitý korpus, což zaručuje vysokou pevnost a odolnost. Profily z matného chromu nejen hezky vypadají, ale zároveň jsou odolné vůči korozi a mechanickému poškození. Díky těmto vlastnostem je tento produkt skvělou investicí do vaší koupelny a bude vám sloužit mnoho let.

Boční zástěna 90 cm Ravak Chrome 9QV70U00Z1 - ideální doplněk pro sprchové dveře

Zsummírujeme-li, boční zástěna 90 cm Ravak Chrome 9QV70U00Z1 je ideálním doplňkem pro sprchové dveře, který se snadno montuje, je vybaven technologií RAVAK AntiCalc® a otočným systémem otevírání. Navíc je vyrobena z kvalitních materiálů, což zaručuje vysokou pevnost a dlouhou životnost produktu. Pokud tedy hledáte něco, co dodá vaší koupelně šmrnc, rozhodně zvážte koupi této zástěny.