Moderní designové nástěnné osvětlení HEMDEM černé barvy od ASIR


ASIR Hemdem – netradiční designové nástěnné osvětlení

je skutečně netradičním kouskem, který si získá pozornost hned na první pohled. Svým uměleckým pojetím připomíná prodloužené okvětní lístky kopretiny, kterou tvoří jakýsi zvláštní až křivolaký tvar. Spojuje se tak design moderního osvětlení s přírodou, což vytváří neobyčejný zážitek z osvětlení interiéru.

Osobitost celého kusu je ale vidět nejen z vypnutého stavu, ve kterém se osvětlení stává příjemnou dekorací prostoru. Po rozsvěcení HEMDEM černé barvy od ASIR rozzáří a potěší nejeden zrak. Při jeho použití se tak zrcadlí individualita a originalita majitele.

Technické parametry

Osvětlení se vyrábí z kovového těla o rozměrech Šířka: 58 cm, Hloubka: 12 cm a Výška: 58 cm. Při návrhu byla kladen zvláštní důraz na kvalitu a praktičnost, která usnadní jak nákup, tak i instalaci osvětlení. HEMDEM obsahuje typ objímky E27 a maximální výkon 40 W.

HEMDEM černé barvy od ASIR není jen obyčejný lampičkou, kterou bychom umisťovali na noční stolek. Toto osvětlení má mnoho možností využití, díky svému tvaru dokáže perfektně zdůraznit linie a krásné detaily interiéru, přičemž stále zůstává unikátním prvkem celého prostoru.

Osvětlení HEMDEM se bude skvěle hodit do moderních, ale také klasických interiérů, díky své neotřelé designové koncepci. Je perfektním doplňkem k minimalistickým interiérům, ale i k těm decentnějším stylům jako je provensálský nebo rustikální. Skvěle dodá světelnou atmosféru zároveň v kuchyni, obýváku, ložnici nebo na chodbě.

Můžete si rovněž být jisti, že nabídka tohoto elegantního a zároveň praktického kusu osvětlení zaujme každého, kdo ho uvidí. Pokud tedy hledáte něco originálního, co vám navíc dodá vaší domácnosti osobitost, neváhejte a pořiďte si toto nástěnné osvětlení HEMDEM od ASIR.

ASIR Hemdem osvětlení

Neváhejte a navštivte prodejnu BREGA.CZ a pořiďte si designové osvětlení, které celý prostor nejen rozjasní, ale dokáže jej i zútulnit.