Bílé silikonové prostírání Kindsgut Cloud – dokonalá ochrana stolu!

Zpestřete svému dítěti stolování s praktickým silikonovým prostíráním značky Kindsgut. To ochrání desku stolu před poškozením, takže se nemusíte obávat rozlitých nápojů nebo rýh od příboru.

Složení zdravotně nezávadné

Složení je zdravotně nezávadné v souladu s nařízeními Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA). Neobsahuje sloučeniny BPA/BPS, olovo, ftaláty ani PVC.

Praktická ochrana stolu před poškozením

Díky tomuto silikonovému prostírání si můžete být jisti, že váš stůl zůstane v perfektním stavu i při používání malých dětí. Prostírání je velmi odolné, přesto velmi snadno čistitelné. Díky tomu se budete moci soustředit na samotné stolování, namísto toho, abyste přemýšleli nad tím, jak se dostat z neštěstí, když se rozlije dětský džus na stůl.

Příjemný design, který osloví i děti

Aby toho nebylo málo, toto prostírání navíc vypadá velmi pěkně. Jeho design ve tvaru obláčku jistě osloví malé i velké děti. Vhodný je pro jakoukoliv příležitost – stolování doma, u babičky, na pikniku atd. Zkrátka tam, kde chcete mít jistotu, že se váš stůl nezničí a zůstane v perfektním stavu.

Bílé silikonové prostírání Kindsgut Cloud

Praktické rozměry – ideální pro dětský stůl

Prostírání má velikost 49 x 27 cm, což je ideální rozměr pro dětský stůl. Není příliš velké, takže se vejde na většinu stolků, zároveň však dostatečně chrání celou jeho plochu. Jeho údržba je velmi jednoduchá – stačí jej omýt vodou a saponátem. Je také možné jej dát do myčky nádobí.

Pokud hledáte praktické řešení pro ochranu svého stolu při stolování s dětmi, bílé silikonové prostírání Kindsgut Cloud je to pravé pro vás. Nejenže skvěle plní svou ochrannou funkci, ale navíc vypadá velmi hezky a obohatí každý stůl. Vyzkoušejte ho sami a uvidíte, jak se vám bude snadněji dýchat, když budete moci být jisti, že se vaše dítě při jídle nemohou nic pokazit.

Zajímá vás toto silikonové prostírání? Navštivte web SkvělýNábytek.cz a objednejte si své vlastní kus.