Kulatý koberec SHAGGY Hiza 5cm zelený, velikost kruh 100 od Dywanů Luščów

Krásný kulatý koberec si musíte zamilovat! Kvalitní materiály zaručují nejvyšší komfort. Barva použitá na koberci je svěží a moderní. Zejména se doporučuje pro ložnice a pokoje pro odpočinek a relaxaci. Vysoký vlas vám dodá pocit tepla a klidu. K čištění koberce stačí vysavač a jednoduchý lehce navlhčený hadřík.

Specifikace:

Tloušťka koberce: cca 50 mm

Celková hmotnost: cca 2,5 kg / m2

Typ příze: 100% polypropylen

Kulatý koberec SHAGGY Hiza 5cm zelený

Tento koberec je ideální doplněk pro váš domov. Jeho kulatý tvar dodá místnosti zajímavý prvek a svým zeleným odstínem zase svěžest. Díky kvalitě materiálů, které jsou použity při zpracování a výroby tohoto koberce, si můžete být jistí, že bude sloužit dlouhá léta.

Pokud hledáte něco, co dokonale doplní vaší ložnici a poskytne vám pocit pohodlí a klidu, tak je tento koberec volbou pro vás. Vysoce kvalitní materiály a vysoký vlas zaručí nejvyšší pohodlí pro vaše nohy a zároveň dodají místnosti zajímavý prvek.

Kulatý koberec SHAGGY Hiza 5cm zelený

Vyrobce Dywany Luščów se pyšní svými prémiovými produkty, které splňují nejvyšší standardy kvality. Zákazníci jsou nadšeni z kvality a pohodlí, které produkty od Dywanů Luščów nabízejí. Proto pokud hledáte něco, co vám zpříjemní váš život, tak je tento krásný kulatý koberec tou správnou volbou.

Pokud vás tento koberec zaujal, můžete si ho zakoupit zde: https://www.brega.cz/produkt/dywany-lusczow-kulaty-koberec-shaggy-hiza-5cm-zeleny-velikost-kruh-100