BedTex – Bavlněné povlečení Mirage: Rozměry 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

Bavlněné povlečení s romantickým motivem v krásné béžovo-růžové kombinaci barev si jistě zamilujete. Povlečení bude skvělým doplňkem, který rozzáří každou ložnici a dodá ji neokoukaný vzhled. Materiál povlečení je příjemný a bude radost se do něho zavrtat.

BedTex se snaží o to, abyste měli co nejlepší a nejkvalitnější povlečení pro svou postel. Bavlněné povlečení Mirage je dokonalým příkladem toho, co umí. Koupíte ho v rozměru 140 x 200 cm na přikrývku a 70 x 90 cm na polštář. Je tak skvělý pro každou postel, ať už máte jednolůžko nebo manželskou postel.

Pohodlné zapínání na zip

Díky oboustrannému provedení můžete mít postel každý den jinou. Pro maximální pohodlí má povlečení praktické zapínání na zip. Zapínání na zip je výhodné nejen pro lidi, kteří chtějí mít postel rychle a snadno ustlánu, ale také pro ty, kteří chtějí udržovat své povlečení v čistotě. Zip totiž dokáže zajistit, že se povlečení bude držet na svém místě a nebude sklouzávat dolů z matrace. To znamená, že se budete mít i přes noční pohyby v posteli pěkně uklizené.

Pro každodenní použití i jako dárek

Bavlněné povlečení v rozměru 140 x 200 cm a 70 x 90 cm je vhodné nejen pro každodenní použití, ale také jako skvělý dárek pro vaše blízké. Když už budete kupovat někomu dárek, proč ne něco, co by mohlo být pro jeho každodenní použití? Bavlněné povlečení s romantickým motivem je ideálním dárkem pro každou příležitost, ať už pro vánoce, narozeniny nebo svatbu.

je k dostání zde na www.naradi-cz.cz. Nemusíte tedy ani vstávat z pohodlí svého domova, abyste si mohli toto krásné a kvalitní bavlněné povlečení zakoupit. Stačí kliknout na odkaz a celou koupi si zařídit online.

BedTex - Bavlněné povlečení Mirage: Rozměry 140 x 200 cm, 70 x 90 cm