Růžové elegánce přidává křeslo Max Winzer Jeronimo


O kolekci Jeronimo a jejích charakteristikách

Kolekce Jeronimo od německé rodinné značky Max Winzer je moderní, glamour laděnou variací klasického modelu zvaného Chesterfield. Kousky jsou charakterizovány rovnými liniemi, prošíváním a dekorativními polštářky. Potah pak na dotek připomíná samet či semiš a je extrémně odolný proti oděru, o čemž svědčí hodnota Martindale, která činí úctyhodných 100 000!

Srovnávací web s nabídkou křesla: https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/ruzove-kreslo-max-winzer-jeronimo

O značce Max Winzer

Max Winzer je německá rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, která na trhu čalouněného sedacího nábytku působí už od roku 1945.

Kvalita je pro značku hodnotou nadřazenou. Důraz kladou na výjimečnou kvalitu, funkčnost a spolehlivost jednotlivých produktů. Není tedy divu, že se kousky Max Winzer mohou pyšnit zlatou známkou kvality od německé asociace pro kvalitu nábytku.

O Martindale testu

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

Běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

O vzhledu nábytku od značky Max Winzer

Nábytek jako takový je stylový v mnoha smyslech slova: od křesel a pohovek v opravdu moderním designu až po výrobky v teď tolik oblíbeném retro stylu.

O charakteristice křesla Jeronimo

Křeslo Jeronimo je dokonalým příkladem toho, jak může být nábytek značky Max Winzer vynikající jak z hlediska kvality, tak i designu. Kromě toho, že se křeslo velmi snadno udržuje a její vysoká odolnost zaručuje dlouhou životnost, přidává svou růžovou barvou do jakéhokoli interiéru té správnou dávku módního vkusu.

Křeslo Max Winzer Jeronimo

Vyberte si kvalitní a stylové křeslo od renomované německé značky Max Winzer a dopřejte si pohodlí, kvalitu a design v jednom!