ASIR Televizní stolek ILGAZ bílá: Styl a praktičnost do vašeho interiéru


ASIR Televizní stolek ILGAZ bílá

Styl a praktičnost do vašeho interiéru

Televizní stolek ILGAZ je velice přitažlivý. Svým zjevem jakoby nabourával zákony fyziky, kdy se zdá, že spodní regály visí na těch horních. Cik cak skládané vzpěry ještě umocňují již tak zvídaví dojem z této sestavy.

Stolek je vyroben z 18mm silných desek pokrytých 100% melaminem v bílé barvě rafinovaně doplněných o kovové vzpěry.

Technické specifikace

  • Šířka: 150 cm
  • Výška: 93 cm
  • Hloubka: 30 cm
  • Šířka horní police: 46,5 cm
  • Výška police: 28 cm

Pokud hledáte stylový a praktický televizní stolek, máme pro vás perfektní řešení. ASIR Televizní stolek ILGAZ bílá je skutečně jedinečným kouskem, na který se budete rádi dívat i déle než pouze při sledování vašich oblíbených pořadů či filmů.

Navíc vám nabízíme fantastickou možnost zakoupit tento produkt za velice příjemnou cenu na našem eshopu! Stačí kliknout na odkaz ASIR Televizní stolek ILGAZ bílá a objednat si ho hned!

ASIR Televizní stolek ILGAZ bílá

Celá sestava se může pochlubit velkou nosností. Na stolek můžete klidně umístit televizi, zatímco v regálech pod ní budou shlížet knihy, dvd, nebo jakékoli jiné předměty, které byste si rádi uschovali.

To vše v elegantním a moderním provedení, které umocní krásu vašeho interiéru. S tímto televizním stolekem budete mít vše, co potřebujete, na jednom místě. Zároveň si užijete dokonalý vizuální dojem a praktičnost, na kterou si rychle zvyknete.

Objednávejte hned a užijte si luxusní výbavu, která spełní všechny vaše požadavky!