Nový polštář s bavlnou Vitaus a šedým povlakem 42 x 42 cm


Šedý povlak na polštář s podílem bavlny Vitaus, 42 x 42 cm

Pohodlné spaní je základem zdraví a dobré nálady. Pokud vám chybí dokonalý polštář k tomu, abyste se probudili každé ráno svěží a odpočinutí, může být vhodným doplňkem toho nový šedý povlak na polštář s podílem bavlny Vitaus.

Obývací pokoj

Podíl bavlny zvyšuje kvalitu spánku

Kvalitní materiály jsou pro výrobu polštářů natolik důležité, že by se na nich nemělo šetřit. Zhotovení z bavlny Vitaus je například skvělým řešením pro ty, kdo pečují o své zdraví i o životní prostředí.

Spací pokoj

Bavlna má výborné vlastnosti, které zlepšují kvalitu spánku. Je příjemně měkká na dotek, jemná na pokožku a velmi prodyšná. To všechno zaručuje, že se budete budit svěží a odpočinutí.

Šedá barva pro všechny interiéry

Barva polštáře by měla ladit s barvou interiéru, ale mohla by být i zajímavým kontrastem. Šedá patří právě mezi ty barvy, které se hodí do všech stylů a interiérů.

Interiér

Šedý povlak na polštář je navíc velmi elegantním a jednoduchým řešením. Kromě toho, že se snadno vypráví, vytváří i klidnou atmosféru v ložnici a přispívá ke kvalitě spánku.

Přejděte na webovou stránku www.codina.cz a objednejte si nový polštářový povlak s podílem bavlny Vitaus ještě dnes. Luxusní spaní na vás čeká!