Kusový koberec Berber 9000 brown kruh o průměru 160 cm


Kobercová řada Berber

Stále více lidí si oblíbilo kusové koberce, které nabízejí jak vysokou kvalitu, tak i flexibilitu v umístění. je jedním z nejvyhledávanějších z této kategorie.

Vysoký shaggy vlas v jednoduchých a geometrických vzorech

Vlas tohoto koberce je velmi silný, pružný a hustě vsazený do koberce. Díky tomu vytváří velmi měkký a příjemný pocit na dotek. Kromě toho kusový koberec Berber 9000 brown kruh nabízí jednoduché a geometrické vzory, v neutrálních a decentních barvách. Tyto barvy jsou zejména v odstínech krémové, šedé a béžové.

Z toho důvodu se tento kusový koberec hodí do mnoha různých typů interiérů. Svými jemnými barvami a jednoduchými vzory totiž vytváří velmi příjemnou a pohodovou atmosféru v místnosti, kde bude umístěn.

Kvalitní materiál polypropylenu

je vyroben z velmi kvalitního polypropylenu, který mu vypůjčuje velkou stálost. Díky tomu si můžete být jisti, že vám bude koberec sloužit mnoho let, aniž by ztrácet svoji původní kvalitu.

Koberec je z kratší strany zakončen spletenými střapci, které mu dodávají určitou eleganci.

Umístění do interiéru

nabízí mnoho možností umístění do interiéru. Hodí se zejména do obývacích pokojů a ložnic, kde dokáže působit velmi příjemně a uklidňujícím dojmem. Můžete ho využít i v dětských pokojích, kde díky svým decentním barvám nepůsobí příliš agresivně a naopak dokáže vytvořit příjemnou atmosféru.

Vlastnosti kusového koberce Berber 9000 brown kruh o průměru 160 cm

  • Vysoký shaggy vlas
  • Jednoduché a geometrické vzory
  • Decentní a jemné barvy (krémová, šedá, béžová)
  • Vysoce kvalitní polypropylenový materiál
  • Velká stálost a odolnost
  • Zakončení spletenými střapci
  • Příjemný na dotek a měkký

Berber 9000 brown kruh

Pokud hledáte kvalitní a elegantní kusový koberec, který se hodí do mnoha různých typů interiérů, pak je Berber 9000 brown kruh o průměru 160 cm tou pravou volbou. Nejenže vám bude sloužit mnoho let, ale navíc dokáže vytvořit velmi příjemnou a uklidňující atmosféru v místnosti, kde bude umístěn.

Pokud si přejete tento koberec zakoupit, můžete tak učinit na této adrese: https://www.atcomplet.cz/produkt/kusovy-koberec-berber-9000-brown-kruh-160m160-prumer-kruh