Nová kolekce PT LIVING Elegant Earth: Set 4 háčků pro vaší domácnost


Nenápadné nástěnné háčky můžou být estetickým kouskem, který pomůže celou místnost doladit do nejmenšího detailu.

Chystáte se na úpravu vaší domácnosti a hledáte příslušenství, které by dovašeho interiéru dokonale zapadalo? Pak by vás mohl zaujmout nový set 4 háčků PT LIVING Elegant Earth. Tyto nástěnné háčky jsou velmi praktické a nezamlouvají si velkou pozornost, ale zároveň dokáží skvěle doplnit váš styl a vkus.

Popis produktů

Průměry jednotlivých háčků:

  • 2x ø 8,5 cm
  • 2x ø 5 cm

Háčky mají velmi zajímavý design, který bude zapadat do všech možných druhů interiérů. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který zaručuje pevnost a trvanlivost zboží. Háčky PT LIVING Elegant Earth dokáží dokonale splnit svůj účel, a to držet věci, které by v případě absence takového nástroje zůstaly kdesi na zemi.

Chytré řešení pro váš interiér

Nemusíte být zrovna velkým fanouškem designu, abyste pochopili, jak důležitou roli komponenty interiéru zohrávají v našem každodenním životě. Věci, které nečekaně prostě stojí či leží na zemi, jsou jakýsi signál o neupravenosti místnosti. S našimi kvalitními háčky PT LIVING Elegant Earth tyto neupravené situace zmizí. Nástěnné háčky si nezamlouvají příliš pozornosti, ale dokáží splnit svůj účel, a tím dokonale doplnit celou místnost.

Nejen do chodby

Háčky nejsou určeny jen pro chodby, kde bývají klasicky umístěny. Vymyslet jejich umístění v kuchyni, koupelně nebo v obývacím pokoji není problém. Háčků může být více a mohou být umístěny kdekoliv dle vašeho vkusu.

Závěr

Set 4 háčků PT LIVING Elegant Earth je ideálním řešením pro váš interiér, kdy chcete vypadat vkusně a zároveň využít praktické vlastnosti tohoto produktu. Prohlédněte si je na našem webu a nakupte ještě dnes!

Set 4 háčků PT LIVING Elegant Earth