NASHIRA skříň S3D – kombinace norské borovice a divokého dubu

NASHIRA skříň S3D je skříň třídveřová, která kombinuje norskou borovici a divoký dub. Tento design je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí mít v místnosti výrazný kus nábytku. Kolem celé skříně jsou krásné dubové lišty, které dodávají dojem robustnosti a kvality. Skříň je také vybavena zrcadlem, které vám při oblékání nebo líčení bude velmi užitečné.

Barva: borovice norská/dub divoký

NASHIRA skříň S3D je vyrobena z kvalitního materiálu – laminovaného dřeva. Materiál zaručuje pevnost a odolnost skříně při každodenním používání. Barva této skříně je kombinací norské borovice a divokého dubu, což je unikátní a moderní nápad pro výrobu nábytku. Tato kombinace barev vytváří krásnou a příjemnou atmosféru v místnosti.

Rozměry (šxhxv): 157 x 60 x 197 cm

NASHIRA skříň S3D má rozměry (šxhxv): 157 x 60 x 197 cm, což je dostatečný prostor pro uložení věcí. Skříň obsahuje šatní tyč a police, které poskytují větší pohodlí při ukládání a organizování věcí. Nosnost šatní tyče je 10 kg a nosnost police je 7 kg. Všechny vaše věci budou v této skříni chráněny a uspořádány.

Materiál: laminované dřevo

NASHIRA skříň S3D je vyrobena z kvalitního materiálu – laminovaného dřeva. Laminované dřevo je materiál, který vyniká zejména svým dlouhým životností a odolností vůči poškození. Tento materiál také není náchylný k poškození hmyzem nebo plísněmi. Všechny tyto vlastnosti vám poskytnou jistotu, že tato skříň vám bude dlouho sloužit.

Nosnost šatní tyče: 10 kg Nosnost police: 7 kg

NASHIRA skříň S3D je skříň, která poskytuje velkou nosnost pro uložení vašich věcí. Šatní tyč má nosnost až 10 kg, což je dostatečný prostor pro uložení vašich kabátů, košil nebo sukní. Police mají nosnost až 7 kg, což vám umožní uložit věci v různých velikostech a váhách.

Dodání v demontu. Záruka 24 měsíců

NASHIRA skříň S3D je dodávána v demontu, což vám umožní snadnou montáž doma. Skříň má jednoduchou strukturu, takže je snadné ji složit. Po její montáži získáte velmi praktický a moderní kus nábytku. Záruka na tuto skříň je 24 měsíců. To vám dává jistotu, že pokud se v budoucnu tato skříň rozbije nebo zhorší, budete mít možnost ji reklamovat a vyměnit za novou.

NASHIRA skříň S3D

Zdroj: https://www.sidonia.cz/produkt/nashira-skrin-s3d-borovice-norska-dub-divoky