Stylová Hanah Home komoda Kikos v hnědé a červené barvě o délce 95 cm


Komoda jako nepostradatelný kousek nábytku

Taky jste to slyšeli, že nábytku s úložným prostorem není nikdy dost? A to hlavně pro ženu, která má nespočet nádherného oblečení, vkusných kabelek nebo doplňků, kterých se jen tak lehce nechce vzdát. Tak na co čekáte? Komoda je nepostradatelný kousek, ať už v ložnici, šatně nebo obývacím pokoji. Jednoduše do ní uložíte vše potřebné a tím zatočíte s pravidelným problémem pohozeného oblečení po celém bytě.

Rozměry Hanah Home komody Kikos

Pokud uvažujete o koupi komody, určitě vás zajímají také její rozměry. Hanah Home komoda Kikos v hnědé a červené barvě o délce 95 cm má tyto rozměry:

  • Šířka: 95 cm
  • Výška: 111 cm
  • Hloubka: 36 cm
  • Výška police: 25,5 cm
  • Výška nohou: 15 cm

Tím pádem můžete být přesvědčeni, že se vám do ní bez problému vejde všechno, co potřebujete. Ať už jsou to šaty, košile, kalhoty nebo mikiny.

Hanah Home komoda Kikos v hnědé a červené barvě

Pokud se chystáte pořídit si Hanah Home komodu Kikos v hnědé a červené barvě o délce 95 cm, určitě vám neunikne její jedinečný vzhled. Kombinace hnědé a červené barvy jí dodává na eleganci a zároveň ji dělá univerzální do každého interiéru.

Proto pokud vám záleží na kvalitě a stylu, rozhodně doporučujeme se na tuto komodu podívat bližše. Můžete ji zakoupit na adrese: https://www.nabytekted.cz/produkt/hanah-home-komoda-kikos-95-cm-hneda-cervena.

Hanah Home komoda Kikos

Závěr

Komoda není jen praktický úložný prostor, ale také může být krásným prvkem do vašeho interiéru. Hanah Home komoda Kikos v hnědé a červené barvě o délce 95 cm splňuje obě kritéria. Ať už ji budete mít v ložnici, šatně či obývacím pokoji, určitě z ní budete nadšeni.