Moderní prádelník s 2 dveřmi v bílé barvě – model 1501


Využití skříně v každé domácnosti

Prádelník 2 dveře 1501 v barevném provedení bílá využijete v každém prostoru s bílým nábytkem. Prádelník s dvířky, za kterými se nachází variabilní police, poslouží na poskládání ručníků a dek. Prádelník využijete i jako knihovnu, uschováte do něj hračky, v chodbě pak přezůvky a nejrůznější doplňky.

Bílá skříň by měla mít po boku vždy bílý prádelník, ručníky a osušky, by totiž měly mít své místo mimo prostor skříně. Prádelník 2 dveře v barevném provedení bílá využijete v každém prostoru vaší domácnosti, především pak tam, kde se nachází již zmiňovaná bílá skříň.

Univerzální využití nábytku

Bílý prádelník s dvířky, za nimiž je jedna variabilní police, vám poslouží v ložnici, v šatně, v dětském pokoji a v předsíni. Nízkým prádelníkem nahradíte jako komodu, tak knihovnu a umístěte ho v blízkosti psacího stolu i botníku, pojme totiž nejrůznější věci.

Pomocí bílých prádelníků lze zařídit celý prostor a ukládat věci do nízkého nábytku. Tento nábytek má totiž výhodu, že na něj postavíte i dekoraci a fotografie. Interiér tak může působit velmi moderně či romanticky, záleží jen na vás, jaké doplňky zvolíte, bílý nábytek vám nechá prostor pro představivost.

Využijte akční ceny na webu nabytekprozivot.cz a pořiďte si kvalitní a praktický nábytek do vaší domácnosti.

Praktický bílý prádelník

Moder design

Zkrášlete svůj domov bílým nábytkem

Bílý nábytek je univerzální a sladí se snadno s ostatním vybavením. Prádelník 2 dveře 1501 v bílé barvě se snadno začlení do každého prostoru. Ideálně ho zkombinujte s bílou skříní nebo jiným nábytkem v bílé barvě.

Nebojte se experimentovat, zkuste třeba kombinaci bílého a tmavě hnědého nábytku, zajímavě ladí i s přírodními materiály jako je kámen nebo dřevo.

Bílý nábytek dodá vašemu domovu lehkost a svěžest, můžete ho použít v každé místnosti a díky jeho nízkému provedení se hodí i do menších prostor.

Stylový bílý nábytek

Závěr

Prádelník 2 dveře 1501 v bílé barvě je praktický a vkusný kousek do vaší domácnosti. Využijte jeho univerzálnost a použijte ho jako knihovnu, komodu nebo k uložení ručníků a dek