Jak použít Polstr k pohodlnému posezení na zahradní židli?


Večery trávené u grilu, pikniky na trávě, čtení dobré knihy na zahradní židli – to všechno jsou momenty, na které se těšíme, když přijde horké letní období. Že ale může být sedění na tvrdé dřevěné židli pro někoho utrpením? To ale rozhodně nemusí být tak! Díky Polstrům totiž můžete vytvořit z docela obyčejné zahradní židle královnu pohodlí.

Jaký Polstr si vybrat?

První a zároveň důležitou otázkou je, jaký Polstr si na zahradní židli vybrat. Na výběr je několik druhů, od běžných sedacích polstrů až po zahradní křesla s opěrkou hlavy. Pokud plánujete posezení na zahradní židli několik hodin, určitě si vyberte model, který není pouze měkký, ale i ergonomický a má polstrovanou opěrku pro záda.

Jak správně používat Polstr?

Polstr by samozřejmě neměl být jediným faktorem, který má vliv na vaše pohodlí. Důležité je také správné držení těla a sedací postavení na zahradní židli. Vždy si přizpůsobte výšku a šířku polstru, abyste byli správně na židli a mohli se pohodlně opřít o opěrku. Pokud se cítíte unavení, je dobré si párkrát zašívat, protáhnout svaly a zapojit tělo do pohybu.

Tipy pro praní Polstrů

Pokud si budete chtít vybrat zahradní polstr, věnujte pozornost také jeho praní. Pokud máte v plánu trávit na zahradě hodně času, je dobré si vybrat polstrovaný kryt, který lze snadno vyprat v pračce. Pokud přeci jen dáváte přednost klasickým polstrům, vyvarujte se častého praní v pračce, mohli byste je totiž během jednoho praní poškodit.

Na závěr tedy můžeme říct, že Polstr je skvělým pomocníkem, který může změnit docela neútulnou zahradní židli v místo, kde se budete cítit jako král/královna. Sledujte naše tipy a užijte si letní slunce a relax v plné pohodě!

Zajímavé zboží pro pohodlné posezení na zahradních židlích najdete na Sportprague.cz!